Проведено виховну годину для учнів середніх класів "Ми за мир"
Мир у рідній Україні - це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.
До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. Сьогодні провели виховну годину для учнів середніх класів "Ми за мир". Дізналися про історію виникнення даної дати, створили плакати, прийняли участь у вікторині.
МИРУ і ПЕРЕМОГИ всім нам!
Еще записи по теме
- День пам’яті та примирення
- Всесвітній тиждень імунізації
- Відбулися інформаційні хвилинки, присвячені Дню Гідності і Свободи
- Екскурсія у ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ №4 ім. М. ПАРАЩУКА.
- Вчимося бути друзями
- 1 жовтня - День Захисників і Захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва








