Учні школи відвідали виставку "Полк "Азов" - Янголи Маріуполя

16 лютого 2024 р. Переглядів: 215 RSS
Виховна робота

Живемо у час творення нової історії. Тому мусимо знати і розуміти усе, що відбувається зараз у нашій країні, пам'ятати тих, завдяки кому ми є, ми стоїмо і продовжуємо боротьбу.

14 лютого старшокласники нашої школи відвідали виставку "Полк "Азов" - Янголи Маріуполя" у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї, яку організувала мама одного із полеглих героїв Віра Литвиненко. Працівники музею розповіли, показали відео про захист Маріуполя, про героїзм захисників, про надскладні умови, в яких перебували жителі міста і воїни-азовці, про небезпечні операції порятунку поранених із заводу "Азов-сталь".

Діти впізнали на світлинах героїв-захисників з Тернополя. Двісті двадцять одне життя, яке обірвалося! Герої дивилися на нас з фотографій - молоді, усміхнені, красиві, кожен з них мав мрії, плани... Усе зупинила війна. Вони залишили все, щоб стати захисниками. Нашими янголами-охоронцями... Пам'ятаємо, цінуємо, шануємо!