12 вересня 2024 р. Переглядів: 109 RSS
Виховна робота

Вже традиційно у перший місяць навчального року у нашій школі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками та вихователями були проведені тематичні бесіди на теми: «Організація дорожнього руху», «Правила безпеки при переході вулиці», «Типи перехресть. Правила переходу вулиці на перехрестях», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відео презентацій та навчальних мультфільмів. Педагогом-організатором та інженером з охорони праці проведені навчальні ігри, конкурси, вікторини.

Відвідали наш заклад представники Патрульної поліції Тернопільської області. Інспектор відділу зв’язків з громадськістю Ігор Івасів в цікавій ігровій формі провів бесіду «Безпека дорожнього руху» та подарував учням світловідбиваючі стрічки.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!