Учні школи-інтернату долучилися до оформлення тролейбусу

22 грудня 2017 р. Переглядів: 1634 RSS

Учні школи-інтернату долучилися до оформлення тролейбусу «Сім кольорів щастя». 19 грудня, у день святого Миколая, за сприяння координатора даного проекту Галини Полюги, для вихованців нашого закладу було проведено екскурсійну подорож вечірнім Тернополем тролейбусом «Сім кольорів щастя». Це справило на дітей неабиякі враження. Кожен впізнавав декорації, виготовлені власноруч: яскраві пінопластові ялинки, сніговички, ажурні кульки з ниток, витинанки, горобчики, синички та снігурі, виготовлені з ниток, прикраси з пластику і паперу, сніжинки, новорічні віночки, вироби з соломи та лози, вітальні листівки тернополянам та ін.. У салоні тролейбуса відбувалося дійство за участю святого Миколая та його помічників. Діти разом з волонтерами співали, грали ігри, пригощалися смаколиками. Всі повернулися у школу з масою найкращих вражень.