Учні ознайомилися із роботою вогнеборців

3 квітня 2024 р. Переглядів: 99 RSS
Виховна робота

У сучасному світі складно уникнути небезпеки, тому важливо знати, як запобігти лиху, яке може трапитися з людиною. Навчити, нагадати про безпечну поведінку в надзвичайних ситуаціях, допомогти собі і ближньому в екстремальних умовах, отримати кваліфіковані поради, ознайомитися з роботою рятувальників, закріпити знання і навички, отримані на уроках «Основи здоров’я» та «Захист України»(основи медичних знань) - такою була мета візиту учнів 9-12 класів Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради до ГУ ДСНС у Тернопільській області. Всі бажаючі могли спробувати себе в ролі рятувальника, а саме: надати домедичну допомогу у випадку раптової зупинки роботи серця, зупинити загрозливу для життя кровотечу шляхом накладання турнікета, джгута, здійснити тампонування рани тощо. А ще учні ознайомилися із роботою вогнеборців. Їм продемонстрували можливості пожежного автомобіля і його комплектацію.

Висловлюємо щиру подяку службі «101» за співпрацю, доброзичливість і розуміння.