Творчий звіт, присвячений 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського

20 лютого 2019 р. Переглядів: 1406 RSS

05 лютого 2019 року у 6-А класі відбувся творчий звіт присвячений 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського. На протязі першої чверті вихователі Змійовська Г. М та Фендич О. І провели з учнями ряд виховних заходів: учні вивчали біографію великого педагога, познайомилися з його творчістю, прочитали багато творів: оповідань, казок, разом з батьками провели інсценізацію творів, підготували презентацію. Твори Василя Олександровича – це книга ніжності й мудрості великого Учителя. Він, великий педагог і великий письменник, приходить до нас, щоб разом з нами відроджувати дух народу, розбудовувати незалежну Україну. Він був, є і ще довгі роки буде СВІТОЧЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ. І ми, українці, повинні гордитися, що Україна народила такого видатного педагога світового значення.