Творчий звіт 4-А класу «Як у нас на Україні всі лани квітучі»

27 лютого 2017 р. Переглядів: 2273 RSS

16.02.2017 року у школі-інтернаті проведено творчий звіт – презентацію виховного простору колективу 4А класу на тему «Як у нас на Україні всі лани квітучі». Розпочали свій звіт показом анімаційного фільму, який створили своїми силами на заняттях анімаційного гуртка «Руда миша».

Вихователі Фендич О. І. та Змійовська Г.М. разом з вихованцями поділилися досвідом роботи зі створення відеопрезентацій про рослинні символи України. Кожна дитина представила свою творчу роботу, у якій було висвітлено: опис рослини, її лікувальні властивості, легенди, загадки, вірші, прислів'я тощо. Дмитро Личковський провів для присутніх у залі майстер-клас з виготовлення аплікації мальви. Соломія Кушнірук поділилася рецептом приготування ароматного чаю з ромашки. Аліна Михайлова почастувала дітей цілющим соком калини. Віталія Мороз запросила дівчаток у таночок з віночками. А Марина Міщук і Максим Мазурчук подарували всім мамам пісні про квіти, які вивчали. Усі дівчатка вибрали для себе і порадили глядачам барвисті візерунки для вишиванок.