Тиждень української мови та літератури

19 березня 2016 р. Переглядів: 2261 RSS

З 14 по 18 березня у школі-інтернаті проходив тиждень української мови та літератури.

Протягом тижня було проведено ряд виховних заходів. Розпочався тиждень урочистою лінійкою і святковим флешмобом на тему «Українська мова – мова єднання».

У вівторок, 15 березня, відбувся конкурс мовознавців « Крок до зірок». Учасниками гри були команди «Усмішка» (4-А кл.) та «Барвінок» (4-Б кл.) . Цю лінгвістичну гру провела вчитель української мови та літератури Ониськів Н.П.

Наступного дня учні 10-12 класів мали змогу переглянути презентацію « Жінки в житті Шевченка». Після цього відбулося цікаве обговорення теми (вчитель Збаражська О.М.).

У четвер, 17 березня, вчителем Николюк Н.М. було проведено конкурс читців між учнями 4-6 і 7-10 класів на тему «Україна і Шевченко». Кожен клас представив своїх читців, які прагнули інтонаційно передати авторські переживання, замилування картинами природи рідного краю.

Ще у програмі тижня проходив конкурс на кращий вислів про мову та конкурс дитячих малюнків «Мій улюблений літературний герой».