Солодка ярмарка
14.10.2014 року в школі-інтернаті проводилася солодка ярмарка.
Щиро дякуємо батькам, які активно долучилися до проведення заходу. Також хочемо подякувати дирекції середньої школи №10, які відгукнулися на наше прохання і прийняли нас у своїй школі та зробили свій грошовий внесок. Всі зароблені гроші (2300 грн.) учні школи-інтернату 27.10.2014 року передали о. Івану, який під час організованої зустрічі з вихованцями нашого закладу , розповів про потреби воїнів у зоні АТО.
Еще записи по теме
- Соціально-психологічна служба школи інформує
- Декорування різдвяних пряників
- Похід учнів 9 класу школи-інтернату у парк Слави
- Проведено зустріч батьків з представниками Державної міграційної служби
- Соціально -психологічна служба інформує:
- Майстер-клас з виготовлення писанок
- Участь чнів школи-інтернату у Всеукраїнському фестивалі «Барви життя» в м. Києві









