Серія майстер класів "Великодній кошик"

6 квітня 2017 р. Переглядів: 1655 RSS

З 3 по 7 квітня в школі пройшла дуже цікава серія майстер класів "Великодній кошик", на якій учні різного віку ознайомлювались із традиціями підготовки українців до Великодніх свят.

Подих весни відчувається і в стінах нашої школи. Учні 8-10 класів плели найдавнішу оберігову ляльку наших предків, праобраз ляльки-мотанки - "Боже око",а вихованці молодшої школи виготовляли Великодні подарунки для своїх батьків: привітальні листівки та виготовляли оригінальні великодні пташечки з видутих яєць.

В проведенні майстер класів взяли участь керівники гуртків ТОЦНТТШУМ та Тернопільської СЮТ.

На Великдень розквітає природа, сонечко світить ласкаво, радість відчувається у кожному подиху, на обличчях людей сяє ще більше усмішок - це розквітає душа...