Проведено заняття та відеолекторій на тему прав дитини

24 листопада 2020 р. Переглядів: 950 RSS

В рамках Місячника правової культури та правового виховання соціально-психологічною службою школи було проведено заняття та відеолекторій на тему «Сторінками Конвенції ООН». Учень 6-го класу підготував тематичний випуск шкільної газети «Цікавинки Тернопілля» на тему «Права дитини» . Під час уроку він провів презентацію перед однокласниками . Разом з дітьми провели обговорення прав та обов`язків школярів, а також переглянули мультфільми та відеоролики на дану тематику. Теоретичний та практичний матеріал сьогоднішнього заняття має на меті краще пізнати себе,допомогти усвідомити глибинний зміст та суть прав дітей, навчитись аналізувати та регулювати свою поведінку,ознайомитися з правилами та механізмом захисту прав дитини.