27 жовтня - День української мови та писемності! Учителі нашої школи долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Це не просто перевірка знань - це прояв любові до рідного слова, єднання з усіма українцями, які одночасно по всій країні та за її межами писали цей диктант.
Читаймо, говорімо, співаймо українською!
Еще записи по теме
- Зустріч з представниками Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення
- Формування в учнівської молоді ціннісних життєвих навичок
- Екскурсія в парк Слави
- Збори штабу
- Проведено тренінгові заняття: «Що таке дружба та як подолати конфлікт»
- Напередодні канікул у школі відбулися новорічні веселі заходи
- Лялькова вистава «Золоте правило»


