Фестиваль "Повір у себе"

1 грудня 2023 р. Переглядів: 160 RSS

Традиційно напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю з метою презентація творчих об'єднань здібностей і досягнення учнів з особливими освітніми потребами в нашій школі відбулася яскрава і довгоочікувана подія - фестиваль "Повір у себе".

Вже вкотре переконуємось у тому, що наші діти надзвичайно талановиті. До проведення фестивалю була організована виставка творчих робіт. В цьому році вона вражає оригінальністю та різноманітністю виробів: лісові мешканці, казкові хатинки, неповторні картини, чарівні вишивки, прикраси... Все це зроблено умілими дитячими ручками. Тішить те, що батьки також долучилися до створення виставки та підтримали своїх дітей.

Крім того, до фестивалю учні підготували пісні, театральні виступи, вірші, які дарують неймовірні емоції.

Вже другий рік переважають патріотичні номери.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям, що оберігають нас щодня.

Дякуємо педагогам та батькам, котрі долучилися, щоб розкрити таланти наших діток.

Приємного перегляду)