Екскурсія «Подільське танго»

9 жовтня 2023 р. Переглядів: 246 RSS
Виховна робота

Нещодавно учні 4-А, 5, 6-А та 6-Б класів нашої школи в супроводі учителів Возної Г.В. , Гороховської Н.М. та вихователя Гуменної Т.Г. мали змогу відвідати мальовничі місця України та поспілкуватися з природою. Спочатку ми потрапили у казковий світ печери «Кришталевої» у с.Кривче, що на Борщівщині. Цю печеру туристи називають «Підземною перлиною Поділля». Вона розташована на висоті 30 метрів над рівнем села. Цій печері, на думку дослідників, понад 20 млн. років, а довжина її - 23 кілометра. Температура тут стабільна: взимку чи влітку 11-12 С. Стіни у печері повністю вкриті блискучими кристалами. Кажуть, тут не відчувається час. І справді, ми півтори години перебували під землею і майже цього не відчули. А ще ми дізналися, що печера має лікувальні властивості. Надзвичайно корисно перебувати тут людям із хворими легенями. Цікаві лабіринти та захоплюючі розповіді екскурсовода вражали усіх.

Потім ми відвідали звіринець у с. Торському. Учні побачили ведмедів, лисицю, вовків, лева, єнота, дикобраза, мавп, верблюда, сову та інших тварин і птахів. Саме тут з нами трапилася цікава пригода, але вона закінчилася добре, яку згадуватимемо з позитивом ще довго.

Надзвичайно цікавою фотозоною та місцем перебування став Джуринський водоспад, що знаходиться біля села Нирків Заліщицького району. Поблизу водоспаду ми побачили дві височезні вежі - руїни зниклого міста Червоногород та залишки величезного замку XVІІ ст... А ще нас вразив червоний колір землі та каміння. Саме за кольором ґрунту це місце називають «планетою Марс».

Екскурсія була надзвичайно цікавою, захоплюючою та пізнавальною. Щиро дякуємо турфірмі «Вікі-тур» та екскурсоводу Олегу за цікаві розповіді та незабутньо проведений день. Дякуємо нашим військовим за можливість мандрувати визначними місцями України, глибше пізнавати свою Батьківщину та милуватися її красою.