Про школу-інтернат

27 серпня 2013 р. Про школу-інтернат

Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради діє з 1991 року.

Метою школи є навчання, виховання , соціальна адаптація та самовизначення дітей з вадами слуху, мови та ЗПР. Ця мета досягається завдяки зусиллям всього педагогічного колективу.

Сурдопедагоги школи розвивають в учнів здатність ефективно користуватися залишками слуху та слуховими апаратами, формують правильну вимову звуків, вчать дітей сприймати світ звуків та відчувати радість спілкування з чуючими людьми.

Результативність загальноосвітніх уроків в значній мірі залежить від рівня розвитку мовлення дітей. На розвиток мови дітей в початковій школі відводиться 14 годин ( крім загальноосвітніх уроків) індивідуальних корекційних занять.

Далі...

Початок нового навчального року!

27 серпня 2013 р. Новини

З 1 вересня 2013р. розпочинаємо новий начальний рік.

Ласкаво просимо на навчання!

Вихователі

27 серпня 2013 р.