Вшанування пам'яті героїв Другої Світової війни
З нагоди вшанування пам’яті героям-війни у Другій Світовій війні вихователі і класний керівник 8 класу провели екскурсію з учнями на Микулинецьке кладовище до Меморіального пам’ятника воїнам. Діти поклали квіти, запалили свічки пам’яті і познайомились із прізвищами загиблих воїнів із Тернопілля. Також відвідали могили Січових стрільців і вшанували їх пам'ять квітами.
Еще записи по теме
- Заняття на тему: «Депресія. Давайте поговоримо»
- Зустріч учнів із воїнами АТО
- Заняття-тренінг «Подорож у країну здоров’я»
- Проведення засідання педагогічної ради
- У школі відбулася благодійна солодка ярмарка
- Проведено відеолекторій про історію виникнення свята Дня гідності та свободи
- Відбулося засідання методоб’єднання вихователів школи-інтернату









