Тиждень української мови та літератури

1 березня 2017 р. Переглядів: 1790 RSS

З 20 по 24 лютого у школі був проведений тиждень української мови та літератури.

У понеділок, 20 лютого учнями 7-А, 11-А та 11-Б класів були проведені інформаційні п’ятихвилинки на тему « Цікава філологія», «Запозичені слова», «Казка про частини мови», « Казка про сім братів відмінків», « Цікаві факти про українську мову», граматичні казки. Молодші школярі з цікавістю слухали розповіді старшокласників, переглядали презентації, брали участь в іграх.

Захід був організований вчителем української мови та літератури Ониськів Н.П.

У вівторок, 21 лютого відбулася урочиста лінійка, присвячена Міжнародному дню рідної мови. Учні розказували вірші про мову, зачитували дати зі Скорботного календаря рідної мови. Старшокласники подарували усім сучасний український танець під мелодію пісні «Рідна мова». Закінчилося свято флешмобом «Жива літера Ї». Урочисто і піднесено звучав Гімн рідній мові.

Свято було організовано і проведено вчителем української мови та літератури Ониськів Н.П.

У середу, 22 лютого відбувся шкільний конкурс знавців рідної мови «Соняшник». У ньому взяли участь учні 4-11 класів. Конкурс провела вчитель української мови та літератури Николюк Н.П.

У четвер, 23 лютого вчитель української мови та літератури Збаражська О.М. провела тематичне свято для учнів 7-9 класів у формі усного журналу «Наша мова солов’їна». Учні дізналися про походження рідної мови, зачитували вислови про мову, розгадували вікторини.

У п’ятницю, 24 лютого відбулося закриття Тижня української мови та літератури. Нагороджено учасників шкільного конкурсу «Соняшник».