Проведення години спілкування «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

25 січня 2017 р. Переглядів: 1777 RSS

В рамках відзначення Соборності України, шкільний бібліотекар Возна Я.О. провела для учнів 4- 6 класів годину спілкування «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Ярослава Олексіївна підготувала цікаву розповідь - презентацію про історію нашої держави, про день об’єднання всіх українських земель в одну Соборну державу,навела цікаві факти та документи, що підтверджують справжню єдність українського народу. В ході спілкування діти переглянули фільм «Акт злуки», декламували вірші, ділилися своїми думками з приводу подій в Україні в цілому і на сході, зокрема. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих героїв. Підсумком даного заходу було звернення до учнів про єдність та згуртованість шкільної родини. Адже з дружби у шкільній родині починається єдність України.