Професія пожежника-рятувальника — це небезпечна, але важлива робота. Вона включає гасіння пожеж, порятунок людей та надання домедичної допомоги під час надзвичайних ситуацій.
5 листопада учні 2-А та 5-Б класів школи відвідали Музей пожежно-рятувальної справи, кімнату мінної безпеки при Головне управління ДСНС України у Тернопільській області.
Діти ознайомились із нелегкою роботою рятувальника, вибухонебезпечними предметами часів минулих і сучасної воїн, отримали багато цінної інформації, море позитивних емоцій.
Дякуємо працівникам ДСНС за цікаву екскурсію та нашу безпеку
Еще записи по теме
- У 1-А класі проведено годину спілкування «Моя рідна мова»
- Міжнародний день дівчаток
- Проведено відкриту виховну годину на тему: "Великі жінки України"
- Учні школи відвідали музичну виставу "Як врятувати дитячі мрії?"
- Проведена пізнавальна година "Ключ до здоров'я"
- Доторкнутися до блискавки
- Учні вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців






