Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
27 січня для учнів старших класів була проведена виховна година до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту. Разом переглянули відеоролик "Голокост - трагедія всесвіту". Діти слухали розповіді про трагічні долі дітей-євреїв, говорили про толерантне ставлення до людей іншої національності. Здійснили онлайн-екскурсію до табору Освенцім, що знаходиться у Польщі. Це був найбільший комплекс де здійснювалось масове знищення людей.
Трагедія Голокосту назавжди залишилася страшним уроком і грізним попередженням усьому людству.
Наш обов’язок – про це пам’ятати, молитися аби цей злочин проти людей ніколи не повторився!..
Боротися за чесне і справедливе життя!..
Боротися за свободу і незалежність своєї Батьківщини!...
Еще записи по теме
- Змагання учнів четвертих класів, присвячені Міжнародному дню прав людини
- 16 лютого — День єднання
- Слова подяки захисникам і захисницям від учнів школи
- Проведено арт-терапевтичне заняття розмальовування гіпсових рамок
- Відбулася виховна година «Мова - духовне багатство народу»
- Учні вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців
- Структура виховної роботи школи




