Екскурсія в бібліотеку №4

3 жовтня бібліотека    № 4  для дорослих приймала у себе особливих гостей.

Завітали дітки 6-го класу Тернопільської школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом,    а саме:

Антонюк Вікторія, Божук Аркадій, Злапко Діана, Кім Сергій, Комивка Олена, Кулик Дмитро, Михальчук Марія, Ріст Олександр.

Прийшли діти із вихователем Гуменюк Галиною Йосифівною. Гості уважно розглядали експонати нашого етно-центру, слухали розповідь свого вихователя, спільно переглянули наш блог "Бібліоцікавинки", пізніше чемно попросили записати їм посилання на блог, щоб змогли вдома показати батькам.

А потім дружно вирішили влаштувати фотосесію.  Дітки відкриті, щирі до спілкування і тому у нас не було жодної хвилини для суму, адже вони - як сонячні промінчики.

На закінчення працівники бібліотеки Бартух Н. М., Свента Г.І. та завідуюча бібліотекою Світлана Козелко вирішили на згадку про екскурсію у бібліотеку подарувати діткам книжки. На прохання гостей бібліотекарі підписали книги. Усі залишилися дуже задоволеними від такої теплої зустрічі.

Зав.бібліотекою Світлана Степанівна та вчителька Галина Йосифівна домовились про спільний захід на майбутнє, а тема: «Обереги отчого дому».

Я щиро дякую п. Галині Йосифівні за її нелегку, але дуже потрібну професію, за творчу співпрацю, бо сьогодні вона у нас в гостях не вперше. А крім того, вона є ще  нашою активною читачкою уже багато років.

Дякуємо діткам, що завітали до нас в гості і з нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі.

Зав. бібліотекою Козелко Світлана Степанівна