У шкільній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Злочин проти нації»
Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. У шкільній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Злочин проти нації». Читачі бібліотеки знайомилися з матеріалами трагічних сторінок історії українського народу в яких особливо сумне місце займає Голодомор 1932-1933 років. 27 листопада 2020 року Бібліотекар Возна Я.О. провела годину – реквієм «Пам’яті жертв Голодомору» для учнів 5-А та 8-Б класів.
Ярослава Олексіївна підготувала цікаву розповідь та презентацію про страшне лихоліття, яке спіткало наш народ у 1932-33рр. Учні багато дізналися про великий голод, про те, як влада запроваджувала фізичні та моральні знущання проти українського народу, подивилися світлини виснажених дорослих та дітей. На закінчення бібліотекар зазначила, що традиційною скорботною акцією цього дня є "Запали свічку пам’яті". Долучитися до неї доволі просто – після загальнонаціональної хвилини мовчання достатньо запалити свічку на своєму вікні. На згадку про мільйони українців, убитих радянською владою під час геноциду, свічки зазвичай запалюють на центральних площах міст, біля пам’ятників жертвам Голодомору, у храмах.
В кінці проведення заходу діти запалили свічку і хвилиною мовчання пом’янули усіх жертв трагедії.
Проведено відеолекторій про історію виникнення свята Дня гідності та свободи
24.11.2020 року з учнями 6-А класу було проведено відеолекторій про історію виникнення свята Дня гідності та свободи і події, що слугували його появі. Діти переглянули відеоматеріали про перебіг Помаранчевої революції і Революції гідності та їх значення для розбудови незалежності нашої держави.
На уроці Громадянська освіта відбулося обговорення проблеми гендерної рівності
24.11.2020 р. з учнями 11 класу на уроці Громадянська освіта відбулося обговорення проблеми гендерної рівності. Під час заняття діти з’ясували відмінності між поняттями стать і гендер, вплив суспільства на формування системи цінностей, норм і характеристик “чоловічої” та “жіночої” поведінки, можливості зміни соціальної ролі чоловіка й жінки у сучасному суспільстві. Переглянувши соціальні відеоролики, вони дійшли висновку, що гендерна рівність — це не тільки про жінок та чоловіків, а гендерна рівність — це врахування потреб і можливостей різних людей.
Проведено годину спілкування на тему «Насильству-ні!»
26 листопада у 8-Б класі вихаватель Гевко М. Г. провела годину спілкування на тему «Насильству-ні!» . Мета: навчити дітей самостійно давати визначення понять «насильство», «булінг», «конфлікт». Розвивати вміння відстоювати власні переконання. Закріплювати вміння спілкуватися, дружити. Виховувати впевненість у собі, у своїх знаннях, навичках компетентної особистості у різних ситуаціях.
Проведено виховне заняття «Цікавими стежинами по Країні міцного здоров’я»
Виховне заняття «Цікавими стежинами по Країні міцного здоров’я», направлене на формування в учнів навичок здорового способу життя, було проведене у 2 – Б класі.
Даний захід мав на меті озброїти учнів знаннями про здоров’я, здоровий спосіб життя, розвивати уявлення про необхідність фізичної активності для фізичного розвитку, збагачувати словниковий запас, розвивати логічне мислення, уяву, пам'ять, виховувати почуття відповідальності за власне здоров’я та розуміння важливості здорового способу життя.