Зустріч учнів школи з головою Тернопільського УТОГ
03.12.2015 р. у школі-інтернаті відбулася зустріч учнів старшої школи з головою Тернопільського УТОГ - Коцовською Н.Д.
Надія Дмитрівна розповіла про порядок проведення ЗНО для учнів з вадами слуху. Також старшокласники отримали відповідь на питання, що стосується прав людей з вадами слуху у сфері подальшого навчання і працевлаштування.
Еще записи по теме
- Заняття на тему: «Депресія. Давайте поговоримо»
- Флешмоб до Дня української хустки
- Екскурсія у Старий Парк
- На фестивалі #povirusebe2020 були представлені роботи з алмазної мозаїки
- Виготовлення листівок до Дня батька
- Проведення заходу «Найрозумніші тварини»
- Перша Сповідь дитини – важлива подія в житті сім’ї



