Учні нашого закладу прийняли участь у першому етапі відкритої обласної спартакіади "Повір у себе"
27 квітня учні нашого закладу прийняли участь у першому етапі відкритої обласної спартакіади "Повір у себе" з легкої атлетики. Цей захід був організований керівництвом дитячо - юнацької спортивної школи інвалідів "Інваспорт". Діти чудово вправлялися у спортивних дисциплінах - стрибки в довжину, метання м'яча та біг на короткі відстані. Демонстрували свій запал, силу та міць. Усі учасники спортивних змагань отримали грамоти та медалі.
Еще записи по теме
- День пам’яті захисників і захисниць України
- День ментального здоров’я у світі та в Україні
- Місяць обізнаності про ментальне здоров’я
- Учні 5-Б класу пригадали життєвий і творчий шлях Кобзаря
- Проведено арт-терапевтичне заняття розмальовування гіпсових рамок
- Вікторина «Що ми знаємо про Тараса Шевченка – генія українського народу»


















