Останній Дзвоник
Сьогодні пролунав наш Останній Дзвоник — символ завершення ще одного навчального року ! Попереду — довгоочікувані літні канікули, час для відпочинку, нових вражень і теплих спогадів для учнів.
А випускників щиро вітаємо із важливою подією у житті ! Бажаємо впевненості у собі, натхнення та здійснення мрій. Нехай доросле життя буде щасливим, а шкільні роки — світлим спогадом у серці.
Еще записи по теме
- 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну
- День пам'яті та примирення
- Учні школи відвідали виставку "Полк "Азов" - Янголи Маріуполя
- У нашому закладі відбулися змагання з волейболу між командами учнів та педагогів
- Учні школи відвідали справжні перлини архітектури Тернопільщини
- Міжнародний день дарування книг
- 4 лютого 2025 року - річниця повномасштабного вторгнення російських військ на територію України























































