Осінь щедро дарує нам не лише врожай, а й чудові приводи для гарного настрою! На запрошення Тернопільської міської бібліотеки-філії №4 для дорослих "Етно-центр" учні нашої школи взяли участь у творчій арт-терапії «Гарбуз – символ українських традицій». Бібліотекарі підготували для дітей пізнавальне відео про значення гарбуза в народній культурі та провели цікаву майстерку. Учні дізналися, чому гарбуз здавна вважався символом достатку, здоров’я й родинного тепла. Потім діти розмальовували гіпсові гарбузики-кашпо.
У залі панувала тепла, особлива та по-осінньому барвиста атмосфера.
Щиро дякуємо працівникам книгозбірні за цікаву зустріч. Адже такі заходи допомагають дітям відчути красу українських традицій, вчать любити й берегти народну культуру, а ще — додають гарного настрою всім учасникам.
- 14 березня відзначаємо День українського добровольця
- Крути - бій за майбутнє України
- Учні старших класів побували на цікавому атр-терапевтичному занятті
- 153-річниця від дня народження Лесі Українки
- 23 квітня - Всесвітній день книги і авторського права
- Проведено годину-реквієм для учнів 4-А та 3-Б класів «Голодомор - біль серця України»
- Тиждень Національного дитячого читання







