Учні 7 кл відвідали Арт студію Рустама

20 травня 2021 р. Новини

Учні 7 кл відвідали Арт студію Рустама. Отримали задоволення від малювання картини. Дякуємо за приємно проведений час та позитивні емоції.

Далі...

Учні відвідали Історико-меморіальний музей політичних в’язнів

19 травня 2021 р. Новини

До Дня пам’яті жертв політичних репресій учні 7кл відвідали Історико-меморіальний музей політичних в’язнів. З уст екскурсовода п. Лесі, діти ознайомилися з правдивими фактами історії того часу.

Далі...

Екскурсія у Старий Парк

19 травня 2021 р. Новини

До Дня пам’яті та примирення учні 7 класу провели екскурсію у Старий Парк(парк Слави). Пройшлися алеєю Героів-визволителів, побували біля скульптури «Материнський заклик», Курган Слави. Відлуння Другої світової війни затихло вдалині, наостанок залишивши на землі Галичини трагічне мовчазне нагадування про біль і страждання мільйонів. Пам’ять полеглих вшанували хвилиною мовчання.

Далі...

Відбувся майстер-клас «Великодня писанка»

19 травня 2021 р. Новини

З учнями 7 класу провели майстер-клас «Великодня писанка».

Далі...

Stop sexтинг

18 травня 2021 р. Новини

В рамках реалізації проекту Stop sexтинг соціально-психологічною службою школи спільно із вихователями було проведено урок #не_ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті для учнів 6-8 класів. Основними формами взнаємодії сучасних дітей є онлайн-спілкування та онлайн-ігри, де є можливість спілкуватися з іншими учасниками. За підтримки та нагляду дорослих ці форми взаємодії можуть позитивно вплинути на особистісний розвиток дитини. Без нагляду та без відповідних знань у дитини мережа Інтернет може мати деструктивний вплив на учнів. Основним завданням проведеного уроку було навчання дітей самостійно регулювати процес використання Інтернету та засобів масової інформації ,а також відхід від потенційно небезпечного контенту.

Далі...

Вперед: До Дня Європи (6-Б)

14 травня 2021 р. Новини

Які асоціації викликає у вас слово "Європа"? Добробут, закон, мир, демократия, захист природи, стабільність, сортування сміття, доброзичливость - такими асоціаціями поділились учні 6-Б класу під час виховного захода "Європейський калейдоскоп". Вони расширили свое знание об истории происхождения Европейского союзу и навели аргументы на користь членства України в ЄС. Окрім цього, шестикласники дізнались історию впізнаваних элементов одягу деяких європейских країн (берет, кілт, кломпи ...). Дуже цікаво и пізнавально було під час игры, коли учні шукали середин карт європейську країну, її столицю и сусідів. А завершение захода стала дегустація італійської піци та французьких круасанів! З Днем Європи!

Далі...

Бесіда у 6-Б класі "Пам'ятаємо. Перемагаємо"

11 травня 2021 р. Новини

До Дня пам'яті і примирення учні 6-Б класу прослухали інформацію про історію цього дня, хроніки Другої світової війни, роль українців у військових подіях. Разом учні дійшли висновку, що необхідно пам'ятати тих, хто боровся за перемогу тоді та шанувати тих, хто відстоює цілісність України сьогодні. Шестикласники виготовили маки - квіти пам'яті у європейських країнах, та прикрасили ними тематичний куток у класі.

Далі...